Suplementy z kolagenem – czy kolagen pomaga tylko usunąć zmarszczki?

Kolagen to główny składnik mięśni, stawów i chrząstek. Wraz z wiekiem ciało coraz słabiej radzi sobie z wytwarzaniem go. Kapsułki z kolagenem mogą w tym pomóc. Jeśli jesteś alergikiem, uważaj, bo w takich tabletkach często używa się kolagenu pochodzenia zwierzęcego. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.
Specjalna formuła oferuje unikalną kombinację kolagenu i witamin (np. witaminę C), dzięki czemu cechuje się dużą przyswajalnością i naprawdę działa!  Spróbuj też suplementów z goji Witamina C odgrywa znaczącą rolę zarówno w procesie odnowy komórkowej, jak i produkcji kolagenu potrzebnego stawom. Zapotrzebowanie na tę witaminę u dorosłej kobiety wynosi 75 mg na dobę, natomiast u mężczyzny jest to 90 mg, jak donosi Uniwersytet Medyczny w Maryland. Wiele osób suplementuje witaminę C jedząc owoce, ale znajduje się ona też w pomidorach, papryce, arbuzie i truskawkach. Co dają nam suplementy z kolagenem?

Co dają nam suplementy z kolagenem?

Poprawa krążenia

Kapsułki kolagenowe wzmacniają żyły i poprawiają ich elastyczność, przez co także usprawniają krążenie krwi. Składniki odżywcze dostają się szybciej do skóry, co skutkuje piękną, młodo wyglądającą cerą.

Łatwiejsze gojenie ran i leczenie urazów

Kolagen jest potrzebny do naprawy i odnowy tkanki łącznej, by zapewnić silne mięśnie, skórę i stawy. Wzmacnia on także strukturę kości. Wspomaga odbudowę mięśni, co pomaga sportowcom szybki powrót do zdrowia po urazach i kontuzjach.

Kolagen pomaga usuwać zmarszczki

Ulga dla chorych na artretyzm

Artretyzm powoduje silne bóle w dłoniach, ramionach, biodrach i kolanach. Kolagen wzmacnia stawy, dzięki czemu redukuje ból. Witryna The Daily Mail opublikowała badania przeprowadzone przez doktora Stefana Oessera z Uniwersytetu Kiel w Niemczech, które pokazują, że kolagen motywuje organizm do tworzenia nowych komórek.

Redukcja cellulitu

Cellulit powstaje, kiedy tkanka tłuszczowa napiera na wyższe warstwy skóry. W rezultacie na skórze pojawiają się wzgórki. Kolagen od wewnątrz redukuje cellulit i zapobiega jego powstawaniu.

Redukcja zmarszczek

Kiedy kolagen ulega zniszczeniu, pojawiają się zmarszczki. To one najbardziej żerują na kolagenie, powoduje je proces starzenia. Jednak wpływ mają też zanieczyszczenia, środowisko i promienie słoneczne. Regularna suplementacja kolagenu pomaga zachować skórę miękką i gładką bez przebarwień.

Poprawa stanu włosów

Kolagen jest głównym składnikiem włosów, dzięki niemu szybciej rosną. Suplementacja może przyśpieszyć wzrost włosów. Kapsułki wzmacniają włosy, a także poprawiają ich ogólny wygląd.

Bardzo dobre tabletki z kolagenem kupić tutaj www.Collagenics.pl

PODZIEL SIĘ

Warning: A non-numeric value encountered in /home/serwe116/domains/gladkacera.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

4 KOMENTARZE