10 zalet argininy dla skóry, włosów i zdrowia

Arginina, znana także jako L-arginina, jest aminokwasem, który ludzki organizm produkuje w dużej ilości. Dlatego tak ważne jest, by dbać o stan naszej wątroby i systemu odpornościowego.  

Doskonale wiemy, że nasz największy organ – skóra – z czasem traci elastyczność 


Suplementacja argininy może znacząco wpłynąć na stan skóry. Ten aminokwas wzmaga produkcję kolagenu, Goji cream co z kolei przyspiesza gojenie ran. Poza tym, przyspiesza metabolizm i wspomaga odchudzanie.  
 
Wykorzystywanie L-argininy 
 Arginina na piękne wlosy
Arginina wpływa korzystnie na zdrowie w następujący sposób: 
 
1. Wzmacnia serce 
Arginina w ciele zmienia się w tlenek siarki. Rozluźnia on naczynia krwionośne, przez co poprawia krążenie krwi. Usprawnia przepływ krwi do serca, dzięki czemu likwiduje ból w piersi.  
 
2. Reguluje ciśnienie krwi 
Wahania ciśnienia krwi mogą spowodować m. in. zmęczenie. Arginina reguluje je, likwidując te nieprzyjemne skutki.  
 
3. Pobudza libido 
Jedną z najpopularniejszych zalet argininy jest to, że pobudza libido zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Suplementacja zwiększa popęd seksualny.  
 
Argina korzystnie wpływa na zdrowie płciowe mężczyzn, chroniąc przed różnymi chorobami płciowymi.  
 
4. Zapobiega zapaleniu pęcherza.  
Arginina wspomaga pracę nerek. Arginina i piękne włosy 
 
5. Leczy anginę 
Angina jest sygnałem, że serce nie pracuje dobrze. Jesteśmy na nią podatni zwłaszcza w okresie dużego stresu. Arginina wzmacnia serce, przez to lecząc anginę.  
 
6. Wspomaga odchudzanie 
Arginina pomaga spalić tkankę tłuszczową. Więcej możesz przeczytać w artykule tutaj: http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/odzywianie/l-arginina-czy-warto-stosowac-suplementy-z-arginina_42437.html 
 
7. Przeciwdziała starzeniu 
Arginina hamuje produkcję hormonu odpowiedzialnego za starzenie, tym samym hamując ten proces.  
 
8. Leczy rany 
Arginina skraca czas gojenia się ran. Pomaga w procesie tworzenia białek niezbędnych do leczenia urazów.  
 
9. Poprawia stan skóry  
Produkty do pielęgnacji cery zawierające argininę mają też związki antybakteryjne. Pomagają one w zachowaniu miękkiej i gładkiej skóry, a także sprawią, że będzie ona wyglądała Piękne włosy i skóra dzięki arganiniemłodziej. gladkacera.pl
 
10. Poprawia stan włosów 
Aminokwas produkowany przez twoje ciało rozluźnia żyły, przez co ułatwia przepływ krwi do skalpu. Produkty zawierające argininę wzmacniają włosy i sprawiają, że rosną grube i piękne.  
 
Uwaga: 
Arginina leczy migrenę, jest niezbędna do leczenia ran, poprawy ciśnienia krwi oraz niesie za sobą wiele innych korzyści, jednak osoby chore na cukrzycę i kobiety w ciąży nie powinni zażywać jej bez konsultacji z lekarzem. https://gladkacera.pl/co-pomaga-w-walce-ze-zmarszczkami/

PODZIEL SIĘ

Warning: A non-numeric value encountered in /home/serwe116/domains/gladkacera.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326